• PREJEMANJE POLOŽNICE PO ELEKTRONSKI POŠTI

Starši se lahko odločite, da položnico za šolsko prehrano prejmete na elektronski naslov. Izpolniti morate izjavo – prejem položnice za  prehrano v pdf obliki preko elektronske pošte in podpisano vrnete pomočnici ravnateljice.

• ZDRUŽEVANJE POLOŽNIC

Če želite, da stroške vaših otrok združimo na eno položnico, izpolnite izjavo – združevanje stroškov šolske prehrane na eni položnici in jo podpisano vrnete v računovodstvo šole.

• DIREKTNA OBREMENITEV

Če želite plačevati položnice preko direktne obremenitve (trajnika), izpolnite obrazec SEPA in podpisanega vrnete v računovodstvo šole.

• E-RAČUNI

Omogočamo vam plačevanje položnic preko e-računov. Na prejemanje e-računov se lahko prijavite neposredno v svoji spletni banki. Navodila za prijavo na e-račun v spletnih bankah se glede na posamezno banko nekoliko razlikujejo.

Ko se boste v svoji spletni banki prijavili na prejemanje e-računa, vas vljudno naprošamo, da nam to sporočite na elektronski naslov sabina.ponikvar@os-bled.si. Starši, ki boste opravili prijavo na e-račun, boste vneseni kot plačnik položnice.

Pri e-računih položnic ne moremo združevati.