Seznam zaposlenih
- Vodstvo
- Administracija
- Strokovne službe
- Tehnično osebje
- Učitelji razredne stopnje
- Učitelji predmetne stopnje
Tanja Müllerravnateljica |
info@os-bled.si 04 5780 620 |
Petra Tonejcpomočnica ravnateljice |
petra.tonejc@os-bled.si 04 5780 622 |
Meta Skumavecvodja podružnice Ribno |
meta.skumavec@os-bled.si 04 5768 300 |
Nataša Klinarvodja podružnice Bohinjska Bela |
natasa.klinar@os-bled.si 04 5720 011 |
Tatjana Urbančičposlovna sekretarka |
info@os-bled.si 04 5780 620 |
Računovodstvo
|
racunovodstvo@os-bled.si 04 5780 624 |
Sabina Ponikvarknjigovodja |
sabina.ponikvar@os-bled.si 04 5780 625 |
Strokovne službe
Lucija Černivecpsihologinja |
lucija.cernivec@os-bled.si 04 5780 627 |
Vesna Kordežsocialna pedagoginja |
vesna.kordez@os-bled.si 04 5780 628 |
Dodatna strokovna pomoč
Jana Černedodatna strokovna pomoč |
jana.cerne@os-bled.si 031 208 504 |
Tjaša Furlandodatna strokovna pomoč |
tjasa.furlan@os-bled.si / |
Anja Cesardodatna strokovna pomoč |
anja.cesar@os-bled.si / |
Špela Staričdodatna strokovna pomoč |
spela.staric@os-bled.si / |
Tina Koseljdodatna strokovna pomoč |
tina.koselj@os-bled.si / |
Računalnikar
Rok Ponikvarračunalnikar – organizator informacijskih dejavnosti |
rok.ponikvar@os-bled.si 04 5780 636 |
Knjižnica
Andrej Jalenknjižničar |
andrej.jalen@os-bled.si 04 5780 631 |
Rajka Korošec Kavčičknjižničarka |
rajka.korosec-kavcic@os-bled.si 04 5780 631 |
Dušan Rozmanhišnik |
dusan.rozman@os-bled.si 04 5780 629 |
Bojan Arhhišnik |
bojan.arh@os-bled.si 04 5780 629 |
Evgenija Vuzemčistilka |
Elena Bašićčistilka |
Branka Rozingerčistilka |
Polona Stresčistilka |
Arifa Skenderovcićčistilka |
Vesna Čakščistilka |
Milka Zrnićčistilka |
Megi Bernardvodja kuhinje |
04 5780 630 |
Joži Šorlikuharica in čistilka na podružnici Ribno |
Suzana Ropretkuharica in čistilka na podružnici Ribno |
Ristana Dabičučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 1. A Govorilne ure: torek, 12.05-12.50 Interesne dejavnosti: ristana.dabic@os-bled.si |
Romana Bercedruga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanem bivanju |
Oddelek: 1. A Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05 romana.berce@os-bled.si |
Metka Svetinaučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 1. B Govorilne ure: sreda, 12.05-12.50 Interesne dejavnosti: metka.svetina@os-bled.si |
Elizabeta Žnidaršič Stefanciosadruga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju |
Oddelek: 1. B Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05 Interesne dejavnosti: elizabeta.znidarsic@os-bled.si |
Veronika Pintaručiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 1. C Govorilne ure: četrtek, 12.05-12.50 Interesne dejavnosti: veronika.pintar@os-bled.si |
Janja Iskradruga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju |
Oddelek: 1. C Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05 Interesne dejavnosti: janja.iskra@os-bled.si |
Irena Burjaučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 2. A Govorilne ure: ponedeljek, 12.05-12.50 Interesne dejavnosti: irena.burja@os-bled.si |
Martina Šporaručiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 2. B Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10 Interesne dejavnosti: martina.sporar@os-bled.si |
Primož Mirtič Dolenecučitelj razrednega pouka |
Oddelek: 2. C Govorilne ure: četrtek, 9.25–10.10 primoz.mirtic@os-bled.si |
Bernardka Bernardučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 3. A Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10 Interesne dejavnosti: bernardka.bernard@os-bled.si |
Justi Barleučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 3. B Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10 Interesne dejavnosti: justi.barle@os-bled.si |
Dana Sušnikučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 3. C Govorilne ure: po dogovoru Interesne dejavnosti: dana.susnik@os-bled.si |
Saša Zupanučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 4. A Govorilne ure: četrtek, 9.25-10.10 Interesne dejavnosti: sasa.zupan@os-bled.si |
Meta Sebancučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 4. B Govorilne ure: sreda, 9.25-10.10 Interesne dejavnosti: meta.sebanc@os-bled.si |
Aleš Ambrožučitelj razrednega pouka |
Oddelek: 5. A Govorilne ure: četrtek, 8.20-9.05 Interesne dejavnosti: ales.ambroz@os-bled.si |
Nataša Ahačičučiteljica razrednega pouka |
Oddelek: 5. B Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10 Interesne dejavnosti: natasa.ahacic@os-bled.si |
Mateja Sirkučiteljica razrednega pouka
|
Oddelek: 5. C Govorilne ure: torek, 11.15-12.00 Interesne dejavnosti: mateja.sirk@os-bled.si |
Anja Duljakangleščina |
Govorilne ure: petek, 9.25-10.10 anja.duljak@guest.arnes.si |
Urša Tomažičučiteljica v podaljšanem bivanju |
Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00 ursa.tomazic@os-bled.si |
Anja Jakopičučiteljica v podaljšanem bivanju |
Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00 anja.jakopic@os-bled.si |
Tina Koseljučiteljica v podaljšanem bivanju |
Govorilne ure: po dogovoru tina.koselj@os-bled.si |
Ula Štibeljšport, učiteljica OPB, razširjen program šport |
Oddelek: 6. A Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS ula.stibelj@os-bled.si |
Meta Pazlargeografija, domovinska in državljanska kultura in etika |
Oddelek: 6. B Govorilne ure: sreda, 7.30-8.15, zbornica PS Interesne dejavnosti: Otroški parlament, Vesela šola, Dramski krožek, Šolski radio meta.pazlar@os-bled.si |
Borut Sirkšport, izbirni predmet NOG |
Oddelek: 6. C Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, zbornica PS borut.sirk@os-bled.si |
Sara Petričslovenščina |
Oddelek: 6. D Govorilne ure: torek, 10.25–11.10, zbornica PS Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka sara.petric@os-bled.si |
Alma Stružnikslovenščina |
Oddelek: 7. A Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10, zbornica PS Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka, Novinarski krožek alma.struznik@os-bled.si |
Alenka Kogojmatematika, Izbirni predmet OGL, OGK, RVT |
Oddelek: 7. B Govorilne ure: četrtek 11.15-12.00, zbornica PS alenka.kogoj@os-bled.si |
Ana Hribaršport, učiteljica OPB, razširjen program šport |
Oddelek: 7. C Govorilne ure: petek, 10.25-11.10, zbornica PS ana.hribar@os-bled.si |
Alenka Šimnicnaravoslovje, biologija, izbirni predmeti: ONA, RČL, ROD |
Oddelek: 8. A Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10, zbornica PS alenka.simnic@os-bled.si |
Irena Kosmačglasbena umetnost |
Oddelek: 8. B Govorilne ure: ponedeljek, 11.15-12.00, zbornica PS Interesne dejavnosti: Pevska pripravnica, otroški in mladinski pevski zbor irena.kosmac@os-bled.si |
Tina Burjanaravoslovje, biologija, kemija. izbirni predmet KEŽ |
Oddelek: 8. C Govorilne ure: torek, 9.25–10.10, zbornica PS tina.burja@os-bled.si |
Maja Jemcangleščina |
Oddelek: 9. A Govorilne ure: torek, 10.25-11.10, zbornica PS Interesne dejavnosti: Angleški krožek – Extra English, Angleška bralna značka maja.jemc@os-bled.si |
Eva Klinarslovenščina, izbirni predmet GKL |
Oddelek: 9. B Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, zbornica PS Interesne dejavnosti: Bralna značka, Novinarski krožek, Debatni klub eva.klinar@os-bled.si |
Kristina Kodranov Maroševičzgodovina, izbirni predmet ŠI |
Oddelek: 9. C Govorilne ure: četrtek, 10.25-11.10, zbornica PS Interesne dejavnosti: Španska bralna značka kristina.kodranov-marosevic@os-bled.si |
Metka Jemecmatematika |
Govorilne ure: ponedeljek, 9.25 – 10.10, zbornica PS Interesne dejavnosti: Logika, Matemček, Razvedrilna matematika metka.jemec@os-bled.si |
Andreja Grilcmatematika |
Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, zbornica PS andreja.grilc@os-bled.si |
Petra Tonejcmatematika |
Govorilne ure: po dogovoru Interesne dejavnosti: Računalniški krožek petra.tonejc@os-bled.si |
Jana Neratangleščina |
Govorilne ure: sreda, 11.15-12.00, zbornica PS Interesne dejavnosti: Angleška bralna značka jana.nerat@os-bled.si |
Irena Švagelj Fajanangleščina, izbirni predmet nemščina |
Govorilne ure: torek, 12.05-12.50, zbornica PS Interesne dejavnosti: Angleška in nemška bralna značka irena.svagelj@os-bled.si |
Anja Mitićangleščina |
Govorilne ure: petek, 10.25-11.10, zbornica PS anja.mitic@os-bled.si |
Alenka Branc Demšarangleščina |
Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, zbornica PS alenka.branc-demsar@os-bled.si |
Primož Tronteljfizika |
Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS Interesne dejavnosti: Verižni eksperiment primoz.trontelj@os-bled.si |
Sergeja Ažman Lapajnelikovna umetnost, izbirni predmet LS |
Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, zbornica PS Interesne dejavnosti: Malo likovno snovanje, Slikanje na platno sergeja.azman-lapajne@os-bled.si |
Renata Šterngospodinjstvo, naravoslovje, izbirni predmet SPH in NPH |
Govorilne ure: torek, 9.25-11.10, zbornica PS Interesne dejavnosti: Sladkorna bolezen, Zlata kuhalnica, Mali Masterchef renata.stern@os-bled.si |
Helena Vojvodatehnika in tehnologija |
Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, zbornica PS helena.vojvoda@os-bled.si |
Jure Čeboklišport, izbirni predmet ŠSP |
Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS jure.cebokli@os-bled.si |
Vesna Repešport, izbirni predmet ŠZZ |
Govorilne ure: torek, 9.25-10.10, zbornica PS vesna.repe@os-bled.si |
Jože Markešgeografija |
Govorilne ure: torek, 10.25-11.10, zbornica PS joze.markes@os-bled.si |