Spoštovani.

Zakorakali smo v novo šolsko leto in prišel je čas za jesensko papirno akcijo.

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo izvedli jesensko in spomladansko papirno akcijo, saj želimo prispevati k ozaveščanju o nujnosti varovanja našega okolja in solidarnosti. Na ta način zbiramo tudi sredstva za šolski sklad (jesenska papirna akcija) in papir za fotokopije za učence (spomladanska papirna akcija).

Zaželeno je sodelovanje na obeh papirnih akcijah. Želimo si, da bi vsak učenec skušal zbrati vsaj 10 kg starega papirja za posamezno papirno akcijo.

Papir pripeljete zvezan ali v škatlah. Plastičnih vrečk, lesenih zabojčkov in podobnega ne moremo sprejeti.

V primeru slabega vremena bo papirna akcija prestavljena in bodo učenci o tem obveščeni po šolskem radiu, objavljeno pa bo tudi na spletni strani šole.

Papirna akcija bo v:

• torek, 27. 9. 2022 od 12.00 do 18.00 za učence razredne stopnje,
  • sredo, 28. 9. 2022 od 12.00 do 18.00 za učence predmetne stopnje.

Za sodelovanje se vam že vnaprej najlepše zahvaljujemo.