Spoštovani.

Tudi v letošnjem šolskem letu bomo izvedli jesensko in spomladansko papirno akcijo. Na ta način zbiramo sredstva za šolski sklad (jesenska papirna akcija) in papir za fotokopije za učence (spomladanska papirna akcija), devetošolci pa si tako lahko »prislužijo« nekaj sredstev za končni izlet ali valeto.

Zaželeno je sodelovanje na obeh papirnih akcijah. Želimo si, da bi vsak učenec skušal zbrati vsaj 10 kg starega papirja za posamezno papirno akcijo.

Papir pripeljite zvezan ali v škatlah. Plastičnih vrečk, lesenih zabojčkov in podobnega ne moremo sprejeti.

V primeru slabega vremena bo papirna akcija prestavljena. O morebitni spremembi boste starši obveščeni po elektronski pošti, učenci po šolskem radiu, objavljeno pa bo tudi na spletni strani šole.

Jesenska papirna akcija bo v:

• torek, 26. 9. 2023 od 12.00 do 18.00 za učence predmetne stopnje in
  • sredo, 27. 9. 2023 od 12.00 do 18.00 za učence razredne stopnje.

Za sodelovanje se vam že vnaprej najlepše zahvaljujemo.