Skoči na glavno vsebino

Seznam zaposlenih

Tanja Müller

ravnateljica

pismoinfo@os-bled.si

telefon04 5780 620


Petra Tonejc

pomočnica ravnateljice

pismopetra.tonejc@os-bled.si

telefon04 5780 622


Meta Skumavec

vodja podružnice Ribno

pismo meta.skumavec@os-bled.si

telefon04 5768 300


Nataša Klinar

vodja podružnice Bohinjska Bela

pismonatasa.klinar@os-bled.si

telefon04 5720 011


Tatjana Urbančič

poslovna sekretarka

pismoinfo@os-bled.si

telefon04 5780 620


Računovodstvo

 

pismoracunovodstvo@os-bled.si

telefon04 5780 624


Sabina Ponikvar

knjigovodja

pismosabina.ponikvar@os-bled.si

telefon04 5780 625


 

 

 

Strokovne službe

Lucija Černivec

psihologinja

pismo lucija.cernivec@os-bled.si

telefon04 5780 627


Vesna Kordež

socialna pedagoginja

pismovesna.kordez@os-bled.si

telefon04 5780 628

Dodatna strokovna pomoč

Jana Černe

dodatna strokovna pomoč

pismo jana.cerne@os-bled.si

telefon031 208 504


Tjaša Furlan

dodatna strokovna pomoč

pismotjasa.furlan@os-bled.si

telefon/


Anja Cesar

dodatna strokovna pomoč

pismo anja.cesar@os-bled.si

telefon/


Špela Starič

dodatna strokovna pomoč

pismospela.staric@os-bled.si

telefon/


Tina Koselj

dodatna strokovna pomoč

pismotina.koselj@os-bled.si

telefon/

Računalnikar

Rok Ponikvar

računalnikar – organizator informacijskih dejavnosti

pismo rok.ponikvar@os-bled.si

telefon04 5780 636


Knjižnica

Andrej Jalen

knjižničar

pismo andrej.jalen@os-bled.si

telefon04 5780 631


Rajka Korošec Kavčič

knjižničarka

pismorajka.korosec-kavcic@os-bled.si

telefon04 5780 631

Dušan Rozman

hišnik

pismodusan.rozman@os-bled.si

telefon04 5780 629


Bojan Arh

hišnik

pismobojan.arh@os-bled.si

telefon04 5780 629


Evgenija Vuzem

čistilka

 

Elena Bašić

čistilka

 

Branka Rozinger

čistilka

 

Polona Stres

čistilka

 

Arifa Skenderovcić

čistilka

 

Vesna Čakš

čistilka

 

Milka Zrnić

čistilka

 

Megi Bernard

vodja kuhinje

telefon04 5780 630

Joži Šorli

kuharica in čistilka na podružnici Ribno

 

Suzana Ropret

kuharica in čistilka na podružnici Ribno

 

 

Ristana Dabič

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 1. A

uraGovorilne ure: torek, 12.05-12.50

tagInteresne dejavnosti: 

pismoristana.dabic@os-bled.si


Romana Berce

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanem bivanju

domOddelek: 1. A

ura Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05

pismoromana.berce@os-bled.si


Metka Svetina

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 1. B

ura Govorilne ure: sreda, 12.05-12.50

tag Interesne dejavnosti: 

pismometka.svetina@os-bled.si


Elizabeta Žnidaršič Stefanciosa

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju

domOddelek: 1. B

ura Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05

tag Interesne dejavnosti: 

pismoelizabeta.znidarsic@os-bled.si


Veronika Pintar

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 1. C

ura Govorilne ure: četrtek, 12.05-12.50

tag Interesne dejavnosti: 

pismoveronika.pintar@os-bled.si


Janja Iskra

druga strokovna delavka v 1. razredu, učiteljica v podaljšanjem bivanju

domOddelek: 1. C

ura Govorilne ure: sreda, 8.20-9.05

tag Interesne dejavnosti: 

pismojanja.iskra@os-bled.si


Irena Burja

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 2. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 12.05-12.50

tag Interesne dejavnosti: 

pismoirena.burja@os-bled.si


Martina Šporar

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 2. B

ura Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10

tag Interesne dejavnosti: 

pismomartina.sporar@os-bled.si


Primož Mirtič Dolenec

učitelj razrednega pouka

domOddelek: 2. C

ura Govorilne ure: četrtek, 9.25–10.10

pismoprimoz.mirtic@os-bled.si


Bernardka Bernard

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 9.25–10.10

tag Interesne dejavnosti: 

pismobernardka.bernard@os-bled.si


Justi Barle

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. B

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10

tag Interesne dejavnosti: 

pismojusti.barle@os-bled.si


Dana Sušnik

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 3. C

ura Govorilne ure: po dogovoru

tag Interesne dejavnosti: 

pismodana.susnik@os-bled.si


Saša Zupan

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 4. A

ura Govorilne ure: četrtek, 9.25-10.10

tag Interesne dejavnosti: 

pismosasa.zupan@os-bled.si


Meta Sebanc

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 4. B

ura Govorilne ure: sreda, 9.25-10.10

tag Interesne dejavnosti: 

pismometa.sebanc@os-bled.si


Aleš Ambrož

učitelj razrednega pouka

domOddelek: 5. A

ura Govorilne ure: četrtek, 8.20-9.05

tag Interesne dejavnosti: 

pismoales.ambroz@os-bled.si


Nataša Ahačič

učiteljica razrednega pouka

domOddelek: 5. B

ura Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10

tag Interesne dejavnosti: 

pismonatasa.ahacic@os-bled.si


Mateja Sirk

učiteljica razrednega pouka

 

domOddelek: 5. C

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00

tag Interesne dejavnosti: 

pismomateja.sirk@os-bled.si


Anja Duljak

angleščina

ura Govorilne ure: petek, 9.25-10.10

pismoanja.duljak@guest.arnes.si


Urša Tomažič

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00

pismoursa.tomazic@os-bled.si


Anja Jakopič

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00

pismoanja.jakopic@os-bled.si


Tina Koselj

učiteljica v podaljšanem bivanju

ura Govorilne ure: po dogovoru

pismotina.koselj@os-bled.si


 

 

 

 

 


Ula Štibelj

šport, učiteljica OPB, razširjen program šport

domOddelek: 6. A

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS

pismoula.stibelj@os-bled.si


Meta Pazlar

geografija, domovinska in državljanska kultura in etika

domOddelek: 6. B

ura Govorilne ure: sreda, 7.30-8.15, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Otroški parlament, Vesela šola, Dramski krožek, Šolski radio

pismometa.pazlar@os-bled.si


Borut Sirk

šport, izbirni predmet NOG

domOddelek: 6. C

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, zbornica PS

pismoborut.sirk@os-bled.si


Sara Petrič

slovenščina

domOddelek: 6. D

ura Govorilne ure: torek, 10.25–11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka

pismosara.petric@os-bled.si


Alma Stružnik

slovenščina

domOddelek: 7. A

ura Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Finžgarjeva bralna značka, Novinarski krožek

pismoalma.struznik@os-bled.si


Alenka Kogoj

matematika, Izbirni predmet OGL, OGK, RVT

domOddelek: 7. B

ura Govorilne ure: četrtek 11.15-12.00, zbornica PS

pismoalenka.kogoj@os-bled.si


Ana Hribar

šport, učiteljica OPB, razširjen program šport

domOddelek: 7. C

ura Govorilne ure: petek, 10.25-11.10, zbornica PS

pismoana.hribar@os-bled.si


Alenka Šimnic

naravoslovje, biologija, izbirni predmeti: ONA, RČL, ROD

domOddelek: 8. A

ura Govorilne ure: sreda, 10.25-11.10, zbornica PS

pismoalenka.simnic@os-bled.si


Irena Kosmač

glasbena umetnost

domOddelek: 8. B

ura Govorilne ure: ponedeljek, 11.15-12.00, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Pevska pripravnica, otroški in mladinski pevski zbor

pismoirena.kosmac@os-bled.si


Tina Burja

naravoslovje, biologija, kemija. izbirni predmet KEŽ

domOddelek: 8. C

ura Govorilne ure: torek, 9.25–10.10, zbornica PS

pismotina.burja@os-bled.si


Maja Jemc

angleščina

domOddelek: 9. A

ura Govorilne ure: torek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleški krožek – Extra English, Angleška bralna značka

pismomaja.jemc@os-bled.si


Eva Klinar

slovenščina, izbirni predmet GKL

domOddelek: 9. B

uraGovorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, zbornica PS

tagInteresne dejavnosti: Bralna značka, Novinarski krožek, Debatni klub

pismoeva.klinar@os-bled.si


Kristina Kodranov Maroševič

zgodovina, izbirni predmet ŠI

domOddelek: 9. C

ura Govorilne ure: četrtek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Španska bralna značka

pismokristina.kodranov-marosevic@os-bled.si


Metka Jemec

matematika

ura Govorilne ure: ponedeljek, 9.25 – 10.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Logika, Matemček, Razvedrilna matematika

pismometka.jemec@os-bled.si


Andreja Grilc

matematika

ura Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, zbornica PS

pismoandreja.grilc@os-bled.si


Petra Tonejc

matematika

ura Govorilne ure: po dogovoru

tag Interesne dejavnosti: Računalniški krožek

pismopetra.tonejc@os-bled.si


Jana Nerat

angleščina

ura Govorilne ure: sreda, 11.15-12.00, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleška bralna značka

pismojana.nerat@os-bled.si


Irena Švagelj Fajan

angleščina, izbirni predmet nemščina

ura Govorilne ure: torek, 12.05-12.50, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Angleška in nemška bralna značka

pismoirena.svagelj@os-bled.si


Anja Mitić

angleščina

uraGovorilne ure: petek, 10.25-11.10, zbornica PS

pismoanja.mitic@os-bled.si


Alenka Branc Demšar

angleščina

uraGovorilne ure: torek, 11.15-12.00, zbornica PS

pismoalenka.branc-demsar@os-bled.si


Primož Trontelj

fizika

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Verižni eksperiment

pismoprimoz.trontelj@os-bled.si


Sergeja Ažman Lapajne

likovna umetnost, izbirni predmet LS

ura Govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Malo likovno snovanje, Slikanje na platno

pismosergeja.azman-lapajne@os-bled.si


Renata Štern

gospodinjstvo, naravoslovje, izbirni predmet SPH in NPH

ura Govorilne ure: torek, 9.25-11.10, zbornica PS

tag Interesne dejavnosti: Sladkorna bolezen, Zlata kuhalnica, Mali Masterchef

pismorenata.stern@os-bled.si


Helena Vojvoda

tehnika in tehnologija

ura Govorilne ure: torek, 11.15-12.00, zbornica PS

pismohelena.vojvoda@os-bled.si


 

Jure Čebokli

šport, izbirni predmet ŠSP

ura Govorilne ure: ponedeljek, 10.25-11.10, zbornica PS

pismojure.cebokli@os-bled.si


Vesna Repe

šport, izbirni predmet ŠZZ

ura Govorilne ure: torek, 9.25-10.10, zbornica PS

pismovesna.repe@os-bled.si


Jože Markeš

geografija

ura Govorilne ure: torek, 10.25-11.10, zbornica PS

pismojoze.markes@os-bled.si

(Skupno 19.804 obiskov, današnjih obiskov 11)
Dostopnost