Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je na OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled pri enem učencu potrjena okužba z virusom COVID-19. O tem smo bili obveščeni v soboto, 12. 9. 2020. O potrjeni okužbi smo takoj obvestili Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, občino Bled in starše učencev oddelka, v katerem je potrjena okužba. Takoj smo stopili v stik tudi z epidemiologinjo, ki je povedala, da gredo učenci oddelka v karanteno in bo od ponedeljka 14. 9. 2020 za njih potekal pouk na daljavo.

Vsi ostali otroci nadaljujejo s poukom kot običajno v šoli. Še enkrat prosimo, da v šolo prihajajo res samo zdravi otroci. Ne pošiljajte otrok v šolo z vročino, prehladom ali če se slabo počutijo.

Prav tako ponovno prosimo, naj po priporočilih NIJZ učenci uporabljajo maske. Pazimo drug na drugega in skrbimo drug za drugega.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in vam želim vse dobro,

Nataša Ahačič, ravnateljica