Dan po prvomajskih počitnicah, v sredo 4.maja smo se učenci 3.b in 3.c razreda odpravili v prostore Triglavske rože na Bledu. Sodelovali smo na otvoritvi razstave panjskih končnic, ki so jih ustvarili učenci osnovne šole Antona Janša Radovljica. Na prireditvi so sodelovali otroci iz vrtca z nam znano pesmico Kranjski Janez. Učenci iz Gorij so zaigrali kratko igrico o čebelicah. Veselo smo spremljali nastop učencev iz Radovljice, ki so zaigrali na mala glasbila. S precej treme smo učenci b razreda recitirali pesmico Ciciban in čebela Otona Župančiča. Za odličen zaključek prireditve pa so učenci c oddelka, ob spremljavi harmonike učitelja Primoža, zapeli Čebelarja. Še ogled panjskih končnic in veselo nazaj v šolo.