Občina Bled vas vabi na slavnostno otvoritev kolesarskega poligona, otroškega igrišča v sklopu projekta “Moj kraj, moj projekt” ter šestih kolesarskih postajališč v okviru operacije “Medgeneracijski živ žav”.

Dogodek bo potekal v soboto, 14. oktobra 2023, ob 10. uri na prizorišču kolesarskega poligona, ob stavbi Infrastrukture Bled.

Na otvoritvi bodo na ogled številne kolesarske vragolije, zračne akrobacije in prava mojstrstva s kolesi, ki jih bodo prikazali izkušeni kolesarji Športnega društva Summa Veldes. Poleg tega vas bo razveseljeval grafitar in digitalni umetnik VonderGech s.p. z ustvarjanjem izjemnega grafita. Pod okriljem Pagon športa, Matej Pagon s.p., bo potekala tudi animacija za otroke.

Vabljeni, da se pridružite otvoritvenemu dogodku in skupaj z nami uživate v razburljivem dnevu. To bo odlična priložnost za druženje, zabavo ter spoznavanje novega kolesarskega poligona in igrišča, ki bosta zagotovo popestrila naše življenje na Bledu.