V mesecu novembru je naša šola prejela od Triglavskega narodnega parka Znak kakovosti za predano in aktivno sodelovanje v Skupnosti šol biosfernega območja Julijskih Alp. Znak kakovosti je prejelo še sedem od 39 šol, in sicer na podlagi odličnega dela v preteklih letih.

Poleg certifikata je šola prejela tudi pripomočke za lažje učenje na prostem. Stereo mikroskop in ostale pripomočke bomo s pridom uporabili pri učenju v naravi.

V tem tednu pa strokovne sodelavke Triglavskega narodnega parka obiskujejo učence prve triade s poučno razstavo Povezanost, skrivnosti iz življenja divjega petelina.

Učenci so nad razstavo in izvedbo navdušeni.

Likovni del razstave je delo slikarke Anje Bunderla, sicer pa je pri izdelovanju pomične razstave TNP sodelovalo Gledališče Toneta Čufarja.

TNP