Dragi starši,

z veseljem sporočamo, da smo varno prispeli na Debeli Rtič! Pot je minila brez večjih posebnosti in zdaj vsi nasmejani in polni energije pripravljeni čakamo na nepozabno izkušnjo poletne šole v naravi.

Med našo potjo smo si ogledali čarobno Postojnsko jamo, kjer smo občudovali naravne lepote podzemlja. Otroci so bili navdušeni nad različnimi kapniki ter zgodovino jame. V Ankaranu smo se ustavili na čudovitem školjčišču, kjer so učenci z navdušenjem nabirali školjke. Raziskovali so morsko okolje, spoznavali različne vrste školjk ter se učili o pomembnosti ohranjanja naših morskih ekosistemov.

Kar se tiče vremena, imamo res srečo! Na nebu ni niti enega oblačka, kar pomeni, da nas čakajo sončni in prijetni dnevi, polni aktivnosti in zabave.

Prepričani smo, da bomo skupaj ustvarili spomine, ki jih bomo nosili v srcih še dolgo časa.

Lepo vas pozdravljamo,

Učitelji in učenci 5. razredov