Ob dnevu samostojnosti in enotnosti smo na naši šoli pripravili prireditev Blejska šola ima talent. S skupnimi močmi in z ustvarjalnostjo smo želeli počastiti pomemben praznik in hkrati predstaviti neverjetne talente, ki jih gojijo naši učenci, ter poudariti pomen materinščine in znanja tujih jezikov. Talente so ocenjevali naši učenci v vlogi “mednarodne žirije”, saj so se pokazali v znanju slovenskega, angleškega in španskega jezika. Začeli smo z nastopi šolskih pevskih zborov, ki so s svojimi pesmimi napolnili prostor s čustvi in z veseljem. Nato so se predstavili mladi talentirani učenci, ki so nas navdušili s svojimi izjemnimi točkami. Slišali smo čudovite glasbene izvedbe, opazovali plesne korake, se čudili spretnostim na različnih glasbilih in občudovali artistične točke. Vsem nastopajočim izrekamo iskrene čestitke za njihov trud, predanost in izjemne talente, ki so jih delili z nami na tej posebni prireditvi. Ponosni smo, da imamo tako nadarjene posameznike med nami in verjamemo, da bodo svoje talente še naprej razvijali in s svojo ustvarjalnostjo bogatili našo skupnost.

Ob tem prazničnem času vam želimo šolski pevski zbori izraziti tudi iskrena voščila za novo leto. Naj bo prihajajoče leto polno uspehov, radosti, ljubezni in novih priložnosti za rast in razvoj. Želimo vam, da ohranite pozitiven duh, ki nas je združil na tej prireditvi, in da vsak dan doživljate kot priložnost za nove dosežke in doživetja. Hvala vsem nastopajočim, organizatorjem, mentorjem in občinstvu, ki ste prispevali k uspehu prireditve. Skupaj smo ustvarili nepozabno doživetje, ki bo ostalo v naših spominih še dolgo časa. Želimo vam čudovit praznični čas in srečno ter uspešno novo leto! Več o nastopih pevskih zborov pa tukaj.