Učenci naše šole so se tudi v šolskem letu 2021/2022 udeležili tekmovanja iz znanja slovenščine za Cankarjevo priznanje. Na tekmovanju so tekmovali 103 učenci od 3. do 9. razreda.

ZLATO PRIZNANJE

Učenka Zala Štalc, 8. b, se je uvrstila na državno tekmovanje, na katerem je s svojim odličnim spisom usvojila zlato priznanje in dosegla 15. mesto med 108 tekmovalci v kategoriji 8. razredov.

SREBRNO PRIZNANJE

Učenki Zala Štalc, 8. b, in Mija Mance, 8. b, sta se uvrstili na regijsko tekmovanje, na katerem sta usvojili srebrno priznanje.

MEHURČKI

Vsi sodelujoči učenci tretjih razredov so na šolskem tekmovanju Mehurčki dobili priznanje za sodelovanje.

Vanja Jamar (3. f), Pika Manfreda (3. b), Eva Pazlar Petek (3. b), Gaja Kovačič (3. b), Anika Odar (3. b), Vita Bassanese (3. a), Kaja Gantar (3. b), Svit Oman (3. c), Mojca Sodja (3. b), Iva Geržina (3. a), Bjorn Pretnar (3. c), Urh Primožič (3. f), Tarik Kovačevič (3. c), Teneja Florjančič (3. a), Tadej Janša (3. a), Bart Gmajnar (3. a), Brin Gruškovnjak (3. c), Maxim Gračner (3. b), Žan Pušnik (3. a), Karlo Ravnik (3. a)

BRONASTA PRIZNANJA

Med učenci od 6. do 9. razreda so bronasto priznanje na šolskem tekmovanju usvojili naslednji učenci.

1. razred

Tinkara Biškup Ulčar (4. b), Medeja Uršič (4. b), Erazem Klemenčič (4. b), Ajda Marolt (4. a), Manca Soklič (4. b), Tita Dervarič (4. b), Tanja Studen (4. e)

1. razred

Ajda Kralj (5. a), Mila Omovšek (5. a), Ela Orel (5. a), Jakob Ulčar (5. b), Neža Urša Primožič (5. f), Julija Ferjan (5. e)

1. razred

Zala Rožman (6. c), Tita Dasovič Ravnik (6. a), Vida Jarkovič (6. a), Jakob Mužan (6. b)

1. razred

Meta Mozetič (7. a), Jakob Pogačar (7. a), Nik Pristavec (7. a), Ina Lakota (7. b)

1. razred

Mija Mance (8. b), Zala Štalc (8. b), Nejc Bavdaž (8. a), Nika Mandić (8. a), Tereza Stubelj (8. a),  Lilu Repinc ( 8. a)

Neža Mulec Ferjan (9. b)

Vsem sodelujočim učencem in mentoricam iskreno čestitamo ter jim želimo vznemirljivo potovanje v svet branja, ustvarjalnosti in domišljije tudi v poletnih mesecih.