Znani so uradni rezultati šolskega tekmovanja iz znanja logike, ki je potekalo 24. septembra 2020 na naši šoli. Prvič so tekmovali tudi učenci razredne stopnje in bili so zelo uspešni. Bronasto priznanje iz logike prejmejo:

• Nika Balantič, Teneja Florjančič, Mojca Sodja, Jakob An Pavlovski, Svit Oman, David Sebanc in Neža Šandor iz 2. razreda,
  • Tinkara Biškup Ulčar, Manca Soklič, Nejc Fekonja, Maj Pintar, Katarina Brlec, Erazem Klemenčič, Andrej Horvat, Tita Dervačir in Neja Trgovčević iz 3. razreda,
  • Žiga Gašperin, Ela Orel, Ian Pretnar in Tibor Mohor iz 4. razreda ter
  • Erazem Kunstelj, Zala Soklič, Nace Repinc in Ela Bavdaž iz 5. razreda.

Na predmetni stopnji so se tekmovalci tudi zelo potrudili, najboljši pa prejmejo Bronasto priznanje iz logike. To so:

• Gašper Ambrožič iz 6. razreda,
  • Klara Berc iz 7. razreda,
  • Matija Lebar in Anja Kovačič iz 8. razreda ter
  • Nina Ferjan, Erazem Ferčej, Urša Poljanec, Andraž Kirar, Jan Burja, Lan Potočnik, Ažbe Pintar in Petra Frelih iz 9. razreda,

Na državno tekmovanje iz logike, ki bo potekalo v soboto, 17. oktobra 2020, v Šenčurju, se je uvrstilo pet naših učencev, ki so na šolskem tekmovanju dosegli vse točke. To so:

• Klara Berc iz 7. razreda
  • ter Nina Ferjan, Erazem Ferčej, Urša Poljanec in Andraž Kirar iz 9. razreda.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za prikazano znanje, udeležencem državnega tekmovanja pa želimo veliko sreče in veselja pri reševanju logičnih in lingvističnih nalog.