Znani so uradni rezultati šolskega tekmovanja iz logike, ki je potekalo 28. septembra 2023 na naši šoli. Tekmovali so učenci od 2. do 9. razreda in pokazali veliko spretnosti pri logičnem razmišljanju.

Bronasto priznanje iz logike prejmejo:

• Mala Osterman, Oskar Slivnik, Oskar Pangerc, Tisa Lavtar, Lina Knific, Franci Indof, Lorin Pretnar, Laura Knific, Kaja Robič, Karlo Florjančič, Jakob Senčar, Ian Chermyanin in Luka Pangerc iz 2. razreda,
  • Ajda Krželj Žvegelj, Tim Soklič, Ela Tomažič, Miha Sodja, Irena Vovk, Luka Brlec, Leja Trgovčević in Blaž Lah iz 3. razreda,
  • Leon Lah, Neža Orel, Julija Pristov, Tristan Hudovernik, Mia Rus, Tai Cvetković, Tadej Pogačar in Ajda Lušina iz 4. razreda,
  • Tilen Mazaj, Mojca Sodja, Teneja Florjančič, Eva Pazlar Petek, Neža Šandor in Matevž Strmole iz 5. razreda,
  • Manca Soklič, Katarina Brlec in Tinkara Biškup Ulčar iz 6. razreda,
  • Ajda Kralj, Neža Urša Primožič in Tibor Mohar iz 7. razreda.

Za učence 8. in 9. razreda je tekmovanje trostopenjsko, zato na šolskem tekmovanju najboljši prejmejo priznanje za sodelovanje.

Priznanje za sodelovanje prejmejo:

• Ela Bavdaž, Lovro Primožič, Lani Smolej in Lucija Jelušič iz 8. razreda ter
  • Gašper Ambrožič, Nejc Mišov in Iva Eržen iz 9. razreda.
  1. oktobra 2023 bo na OŠ Šenčur potekalo regijsko tekmovanje iz logike, za učence 7. razredov pa državno tekmovanje iz logike. Na naslednjo stopnjo so se uvrstili:

Ajda Kralj in Neža Urša Primožič iz 7. razreda ter Ela Bavdaž, Lovro Primožič in Lani Smolej iz 8. razreda.

Vsem prejemnikom priznanj iskreno čestitamo za izkazano znanje.

Mentorji logike